Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální maratónské tabulky 2009.

 

Tvrdá zimní příprava a dobré metodické vedení tréninkové skupiny BK SAKu, přineslo dílčí úspěch na klubové úrovní. V maratónských tabulkách k dnešnímu dni figurují 4 běžci z našeho klubu v první 50 .

 

http://behy.cz/bezecketabulky.php?fce=nej_vykony&typ_zavodu=8&sex=0&narodnost=cz&obdobi=on&obdobi_od=2009-01-01&obdobi_do=2009-05-05&rocnik_od=&rocnik_do=&zavodnik_jednou=1&pocet_vysledku=50

 

8.         Petr Wala

26.       Igor Heleš

27.       Mirek Kravčík

35.       Alan Franek

 Obrazek

 

To je nejvíce zastoupení ze všech klubů v ČR. ( Pišu to schválně před pražským marathónem , bo se to po něm asi změní J ) a to ještě takoví borci jako Karel Kravčík, Erich Neugebauer Petr Karkoška, Ondra Krempaský, Mario Varsanyi, Kazek Swaczyna a další ještě letos maratón neběželi.

Sportu ZDAR

Alf

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zajíci

(Nikos, 8. 5. 2009 14:14)

Zabrousil jsem do zajíců (oficiálně vodiči) na letošní PIM a zůstal jsem opařen úžasem. Ne tak Péťou Walou za těch 3:00 - to si Péťo fakt užiješ, jak to tam popisuješ, pokud nepřijde nějaká bouřka a samozřejmě Erichovi pomůžeš, ale Jarka Pokrová dělá zajíce na 4:15 - to se mi zdá odvážné. Já jsem ji neviděl na závodech nepamatuji, takže jsem si myslel, že nějak vypustila. Nicméně ji držím palce, ať je jaká chce.

Věřím Erichovi...

(Rosťa, 6. 5. 2009 23:47)

... že to dá v klidu pod tři. To co předvedl před dvěma roky na ostravském maratonu bylo famózní. V posledním kole šel tvrdě a nekompromisně před Péťu Walu, aby nakonec stlačil čas velmi blízko k 2:40h. I Kája tehdy zabojoval, když zvítězil v padesátnících. Ať žijí Černí jezdci !
PS: Bacha na našeho Láďu Dvorského, bude vám ještě letos hodně zatápět !!!

maratonské tabulky

(mčj, 6. 5. 2009 14:31)

no to teda je věc.Opravdu,ale opravdu se musíme pochválit.Doufám, že po neděli se to upraví v náš prospěch a protlačí se tam i ERICH.