Jdi na obsah Jdi na menu
 


TÝDEN ZDAŘILÝCH BĚHŮ ...

9. 6. 2017

img_6157.jpg... tento týden je opravdu nabitý závody a i naši se celkem účastní tohoto dění. Iva Zbořilová se účastní seriálu štafetové míle a podruhé v ženské kategorii se svou koleginí zvítězili a mají našlápnuto na říjnové finále k celkovému vítězství. Rosťa 64 a brácha Karel se jako jediní odvážili do Velkých Albrechtic na slavnou desítku pro nás spojenou s losováním kuřat na závěr. Bohužel nemám výsledky a tak jen z fotogalerie Jirky Harašty jsem možná správně vydedukoval, že 64 byl na prvním místě v padesátkách a brácha zřejmě druhý v šedesátkách, pokud ho nedal Petr Jadrníček. Na fotkách jsou ještě vedle sebe.

fotogalerie : Běh Velkými Albrechticemi 7.6.2017

  Karviná dnes pořádala také druhý běh pro zdraví na tři km.Účast na Karvinou překvapivě velká a hlavně dost polských závodníků. Vše na naší fotogalerii v rajčeti. Nejrychleji běžel Petr Chovanec a i další z našich bojovali statečně. Odměnou jim bylo triko závodu a závěrečné posezení u hambáče a Radka v nově otevřeném Modrém pavilonku. Vaří dobře a tak doporučujeme doplnit po treninku vylítané kalorie.

výsledky : 2. Běh pro zdraví

V neděli se jede do Kravař na Běh zámeckým parkem, tak tam se snad sejdeme opět ve velkém počtu a s dobrými výsledky. Jarní sezóna totiž finišuje do svého závěru. Karviná s Městským během se blíží kvapem. mčj

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář