Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestrovský běh

31. 12. 2010

Ahojky kluci a holky z naší školky,

dnešní, poslední den roku 2010 jsme si užili jaksepatří. Všichni ti, kteří jsme mohli jsme se setkali na již tradičním  Silvestrovském běhu v Karviné. Počasí nám sice moc nepřálo, ale myslím, že nám to až tak nevadilo. Pod šífovým vedením jsme si už zvykli na ledacos a běhat v jakém koliv počasí je pro nás hrou. Mrzlo, foukalo, klouzalo to, místy i sněžilo - co více si přát. Sešlo se nás prý celkem 39 včetně kolegů z ojčyzny, takže že by mezinárodní závod? Asi ja.

S úderem 10 hodiny jsme tedy vyrazili. Je dobře, že přijel již běhající Rosťa a dle předpokladu, jako vždy nezklamal. celkově 3. místo a ve své kategorii 1.místo. Vivat Rosťa, už je zpátky! Ani další jezdci se neztratili. Na bedně stáli Kukoč, Heňa a šéf. Peťa W. doběhl již "tradičně" na 4.místě ve své kategorii, ale vzhledem k tomu, že včerejšek na chatě byl prý dle tvrzení jeho syna hooodně bujarý, tak nakonec snad spokjojenost?

Na to, že jsem šéfa v 9hod. vytáhl takřka z postele a vzhledem k tomu, že prý má rýmečku, tak se docela pochlapil. Úměrně k počasí jsme všichni zabojovali. Dobré časy zaběhli Marek, Kazek, Radim i Jirka a samozřejmě i naše šikulky holky. Po dlouhé době přijela i Miška a doplnila tak naši Karin a Domču do mariáše. Nejlépe dnes vyšla karta Mišce. Karin prý měla něco na prsou (nevěděla jestli v krku, nebo na průduškách nebo fakt na prsou? - i když po namátkové kontrole ve spor klubu její Jirka konstatoval, že prsa jsou o.k.?) tak to nás těší. Dominika doběhla i s Věrkou v pohodě a hlavně Věrka podala super výkon a již klasicky rozhalená doběhla, pro ní, v rekordním čase.

Tak jsme to všeci ve zdraví přežili a po vyhodnocení výsledků jsme se jednou nohou přesunuli na občerstvení do již zmíněného spot klubu, kde nás již netrpělivě očekávala pí.šéfova a náš novopečený důchodce Kája. Trochu jsme se posilnili, doplnili tekutiny, zavzpomínali, popřáli si no a nyní už jsme snad všichni v pohodě a ve zdraví doma, připraveni oslavit příchod nové běžecké sezóny 2011. Ti z nás, kteří to s oslavou nebudeme přehánět ??? se sejdeme klasicky v 10.00 u sauny na prvním novoročním tréninku??? Bo čéf říkal, že jak na Nový rok, tak po celý rok.

A vo vo votom to je . Užijme si dnešek plnými doušky a zítra s některými ?čus bus.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výsledky ?

(-W-, 4. 1. 2011 10:20)

Děcka ! Kde najdu výsledky ze Silvestrovského běhu v Karviné. Chtěl bych se pokochat :-)

Re: Výsledky ?

(jirka, 4. 1. 2011 12:37)

to já také?

Skvělý rok 2011

(Karča, 3. 1. 2011 8:55)

Moc děkuji Mirkovi a Dáše za bezva Silvestra, dokonce i Dominičiny balónky nám vzlétly, jen to šampaňské už jsem neměla pít. Mirku, tretry mi sedí úžasně, tak to je znamení, a kdykoliv Ti je půjčím:o). Všem Černým jezdkyním, jezdcům, běžcům a Vašim blízkým přejeme skvělý rok 2011! Karin s Jirkou

jak na nový rok..

(miška, 1. 1. 2011 12:57)

tak to snad neeee!!!
Páč na Novoročním vyklusání jsme se sešli ve třech! Naštěstí zástupce žen i mužů, Karviňáků i Haviřáků a též přespolňáků :-)
Krásný Nový rok a pohodový celý nový rok plný krásných kilometrů!

silvestr

(mčj, 1. 1. 2011 9:10)

ty bído právě jsem vylezl z postele a už mám jít běhat, bo jak na Nový rok ,tak celý rok, hej nevíš proč mně bolí tak palice?Asi bo mám novinu Karin má moje tretry a bude běhat stovku, tak jak Heňa.Jo z tego asi zblbnu.

Přání

(Vlastík, 31. 12. 2010 16:27)

Všem, co jsem nestihnul osobně popřát, přeji alespoň touto cestou mnoho úspěchů v novém roce a taky to zdravíčko. Bez něho to samozřejmě nejde