Jdi na obsah Jdi na menu
 


NEDĚLNÍ TRÉNINK

21. 3. 2011

Včera v neděli 20.3.2011 zorganizoval náš Marek premiérově dlouhý trénink v Havířově. Je nás dost z Havířova, tak proč ne ? Já tam samozřejmě jako domácí nemohl chybět. Z "Havířováků" dále dorazil Heňa s Věrkou a Markem. Z "Karviňáků" nás pak doplnily naše hvězdné holky Dominika, Renáta a Veronika. Měl ještě dojít Petr Karkoška, ale absolvoval večer před tím ples ..... takže už nedotancoval až k nám. Většina z nás se chystá na maraton do Krakowa a tak dlouhý běh byl o víkendu nutný. A když dlouhý běh v Havířově, tak jedině na Beskydy ........ a když na Beskydy, tak jedině ke slavnému minipivovaru "U Koníčka" ve Vojkovicích pod Prašivou.

Někteří nakonec uběhli i tošku více než plánovaných 28 km. Na žádost Renáty a Veroniky jsme to s Heňou protáhly až na 34 km. Obdivuhodný výkon všech holek svědčí o dobré přípravě pod vedením Mirka. Děvčata dlouhý běh zvládly bez problému a doufám, že si rády stejnou trať opět zopakují. Došlo i na krátkou "exkurzi" v minipivovaru kde se k nám přidal i další Havířovský maratonec Milan Celuch. Zpáteční cesta od Koníčka k Balonovi v Havířově (neboli od hospody k hospodě) proběhla už v rychlém tempu všech běžců ve formě ! 

Příště jsou zváni i všichni ostatní, včetně Vlastíka :-D No a nakonec na žádost holek přidávám odkaz na článek z mého prvního maratonu, který je nyní celkem i pro někoho aktuální ;-)

 

sWalovcův první maraton

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Koníček

(Davídek, 26. 3. 2011 14:58)

Krásný článeček , jen mi tam schází zmínka jak dopadla exkurze u minipivovaru "U Koníčka" - kolik kousků tam padlo?? Jejich kvasnicové je vynikajicíííí.

marathon

(mčj, 23. 3. 2011 16:06)

... tak to už nemám obavy, že to nedáte, jste po zimně připravené podat výkon hodný sakovce z Karviné, tedy lehce pod 4 : 00, ooo ..

nové obzory :-)

(Verča, 22. 3. 2011 6:22)

Bylo to vážně super. Pohoda, příroda....Musíme to určitě zopakovat.

příprava

(Viking, 21. 3. 2011 19:51)

Rovněž hlásím dlouhý běh....nevím kolik to mělo, ale celkově jsem běžel 2:35 h :) Jinak klobok dolů před holkama!!

W-první maraton

(Renia, 21. 3. 2011 15:51)

Peťo díky moc za zajímavé maratonské počtení :-) koukám, že jsi vychytal všechny začátečnické chyby, protože chybělo odborné Mirkovo vedení !:-)
Jinak havířovská "beskydská" trasa je fakt parádní...

nedělní běh

(Vlastík, 21. 3. 2011 13:18)

Snad příště, tolik bych stejně neuběhnul :-(