Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mořkovský zajíc + Koběřická dvacítka

13. 3. 2017

Mořkovský zajíc 11.3.2017

Letos se běžel na nové trati a za BK SAK Karviná se zde objevili :

Rosťa Kolich        37:49    celkově 11 a v kategorii 3.
Ivana Zbořilová    42:19    celkově 51 a v kategorii 1.

celkové výsledky

 

Koběřická dvacítka 12.3.2017

Výsledky běžců z BK SAK Karviná :

Kategorie A - muži do 39 let
Koribanič Lukáš 1:48:34 v kategorii 30.

Kategorie B - muži do 49 let
Helcel Richard  01:16:50  v kategorii 4.
Bruk David  01:19:54  v kagorii 8.
Wala Petr  01:22:48  v kategorii 10.
Kocúr Roman 01:32:56  v kategorii 27.
Bilous Martin  01:38:01  v kategorii 34.

Kategorie C - muži do 59 let
Kolich Rosťa  01:17:21 v kategorii 4.
Kondel Jaroslav  01:32:25 v kategorii 8.

Kategorie D - muži do 69 let
Kravčík Karel  1:29:36 v kategorii 4.

Kategorie G - ženy nad 35 let
Zbořilová Ivana  01:29:43 v kategorii 1.
Chudá Dominika  01:49:39 v kategorii 14.
Krejzlová Věra  01:59:33 v kategorii 18.

Kondiční běh ženy 6km
Michopulu Nelly  00:29:58 v kategorii 1.

Kondiční běh muži 10km
Varsanyi Mario  00:46:51  v kategorii 6.

Celkové výsledky. a fotogalerie na MK SEITL

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nabídka pro turisty SAK

(-W-, 17. 3. 2017 11:45)

Ahoj všem SAKovcům. Jak to tady čtu tak mi to nedá a musím předložit nabídku, která se neodmítá. Určitě jste si všimli, že jsem založil turistický kroužek u SAK Karviná a prozatím jsem jeho jediný člen. Pokud nabídku vstupu někdo přijme tak může potom při společných pochodech SAKu kecat kolik se mu zachce a ještě bude pochválen. A jako motivaci předkládám akční nabídku členských příspěvků TK doživotně gratis. Členem se každý stává ode dne kdy se mu povede prezentovat na jakékoliv soutěži pod značkou "TK SAK Karviná" ......... mě už se to povedlo v Prusinovicích - bohužel jinde mi to vždy zatím opraví :( Myslím si, že vstupem do turistického kroužku se stanete ještě lepším SAKovcem, protože už nemusíte se dělat, že jste něco, když už to nejste ........

Re: Nabídka pro turisty SAK

(Myslbek.A, 17. 3. 2017 14:29)

Bohužel klub přešel velkou transformaci a začal se více chovat, jako společenství prstenů. Ta tam je doba kdy se jednalo o čistě běžecký klub, který brázdíl závody v takovém počtu, že se červenalo celé pole. Teď je klub prostě jiný spoustu dobrých běžce odešlo z různých důvodů. Ostatní běhají pro radost a když závodí tak jenom pro účast bez kvalitních času. Samozřejmě zůstalo tam pár zkušených běžců, kteří jsou schopni běhat na vysoké úrovni a umisťovat se na předních příčkách. Měl bych návrh pro trenéra změna názvu klubu. Klub bksak ložiska Karviná z úctou k zakladatelům a jejím výkonům by měl být zrušen. A vytvořit nový klub přátel běžeckého sportu.

Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(al.bal, 17. 3. 2017 18:26)

Dobrý nápad turistický klub šturce a kravcika. ZULME

Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Daniel Osička, 17. 3. 2017 19:05)

Dobry večer vážení,

je krásné vzpomínat na to co bylo. Všechno krásné jednou začíná a jednou musí skončit. Z toho zmiňovaného krásného, skvělého a hlavně vyhrávajícího běžeckého oddílu nezůstal pomalu kámen na kameni. Tohle by si měli někteří zdejší pritomni uvědomit. Pokud ma někdo pocit, ze je hanobena značka BK SAK Ložiska, tak by mohl dělat něco pro to, aby to tak nebylo. Ne jen hloupě fnukat pod maskou internetu. Zkuste si položit otázku, co jste Vy udelali pro to, aby to tak nebylo? Zkuste najit odvahu, prijit utery, čtvrtek, sobotu nebo neděli na můstek, mezi aktuální cleny a zkusit jim to říci. Myslím, ze to bude pro všechny takhle lepsi. Většina současných běhajících clenu jsou skveli a soudní lide a myslím, ze s takovým člověkem by si rádi popovídali. Nemyslím si, ze jejich smyslem je běhat pod Vami zmiňovanou značkou, klidne budou běhat (myslím, ze mluvím za většinu) pod názvem třeba BK Bambelok líný. Az najdete toliko odvahy jim to patricne osobně vysvětlit a ne se schovávat, tak potom uznaji Vasi velikost. Takhle to je pouze "narikani" ješitného dítěte. Velikého člověka dělají jeho skutky a ciny, ne jeho velkohubstvi. Nezijte z toho, co jste byli, ale co jste. Kazda kritika je na svém miste, kdyz je dobře mířená. Mam rad uprimne a prime lidi, coz ne každý je.

Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Myslbek.A, 17. 3. 2017 19:36)

Nemyslím že kdybych přijel na trénink a řekl každému svůj názor že by se něco změnilo. Jenom jsem napsal svůj názor na současný stav klubu. Ano máte pravdu zlaté časy klubu Bksak jsou zapomenutý. Jenom vám chci připomenout důvod vzniku klubu. Jednalo se o několik špičkových členů běžců kteří založili klub s jedním cílem závodit a vyhrávat. Dostat se do takového klubu byla čest. Členové museli podávát kvalitní výkony a teprve potom dostali členství. Teď to tak už není. Ale nechci nikomu nic vyčítat trenéra si hrozně vážím jako člověka a hlavně špičkového běžce. Přeji všem běžců m a turistům hodně příjemných sportovních zážitků.

Re: Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Daniel Osička , 17. 3. 2017 19:56)

Podobna odpověď se dala očekávat. Nelze některým vyvracet jejich názor a uz vůbec nee, kdyz si mysli, ze svou cestou změní mysleni druhých. Jak rika jeden velký spotovec, maraton není závod na prvních 10 kilometru, ale na 42 kilometru a ceka te dalších 32. Všechno ma svůj vrchol a úpadek. Kde je Jakl Karvina v atletice, kde je Vsetín v hokeji, kde je Dukla Jihlava v hokeji. Kde jsou Vítkovice ve fotbale mnoho dalších podobnych, proto ze nejsou spickovi, tak si nezaslouží existenci? Za mou maličkost - zvraceny názor. Coubertin muze byt rad, ze to nemusí cist.

Re: Re: Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Daniel Osicka, 17. 3. 2017 20:01)

Jo a kdyz jsme druhy nejobéznější stat v Evropě, zaslouzime si existenci jako republika?

Re: Re: Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Myslbek.A, 17. 3. 2017 20:49)

Jistě sice to byl filozof, který za svůj výrok a za pojetí olympijských her byl mnohokrát kritizován. A filozofie antických her byla poněkud jiná. Ale ještě, že něco takového opravdu vyslovil. Tak může každý, člověk říct já běžel jenom pro účast a není důležité vyhrát hlavně doběhnout.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Myslbek.A, 17. 3. 2017 21:01)

Jednou napsal v korine, kde se konala první část olympijských her. Nevidíte jak běží na závodní dráze všichni ale jenom jeden vyhraje běžte tak abyste vyhráli. Heslo antických řeku.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Daniel Osicka, 17. 3. 2017 21:38)

Jenomže kdyby se sportovalo pro vítězství, tak statisticky vyhraje je jeden a ostatní jsou bambeloci? Lidské možností a to mi nikdo nevyvrátí, jiz byly překonané a i presto se lamou ve všech sportech světové rekordy. Pro peníze, slávy, triumfy. Tam ma směrovat nas sportovní život? Stejně tak jak skutečný život soucasne společnosti, takze od deseti k pěti a Coubertin byl pedagog, který ukazoval lidem skutečnou podstatu sportu. S Vasi filozofii nebude mit kdo sportovat, jelikož se s lidi, stejne jako z me osoby, stávají obezni vepri. Vice lidi sportuje, jelikož bezna kazdodeni pohybova aktivita je na nedostatecne urovni. Ve sve podstatě jedou do fitka autem a vyjedou do třetího patra výtahem. Člověk ma sportovat tak, aby vítězil, ale sam nad sebou. Máme rozdílné názory a nikdy se v nich nesejdeme. My nejsme atleti, my jsme sportující populace, která běhá proto, ze beh je fajn a je po chuzi druhým nejpřirozenějším pohybem člověka. Klidne uvolnime dva místa znovu tem spickovym atletum, ale kde jsou? Nechceme nikomu zabirat jeho vysostne místo.

Re: Re: Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Pure system, 19. 3. 2017 11:20)

Tak to si trošku ujel s tím porovnáním s kluby Dane !!!
Dukla Jihlava byla armádní klub dotovaný státem a skončil protože nebyly peníze a změnila se nálada ve státě,
Vsetín v hokeji skončil protože ho defacto zrušili bo ho mezi sebou prostě nechtěli
Vítkovice byly zrušeny vlastně také kvůli tomu, že se nelíbilo svazu, že jsou v Ově dva silné kluby. Tedy zákulisní tlaky.
Když chceš psát příklady tak piš o sobě !!! Příměry ti fakt nejdou !!!
BK SAK Karviná tvořili skvělí běžci, Ty jsi kecálek a k tomu ještě špatný :)
No, věřím, že se zasměješ nejen ty, mějte se fajně a moc nevzpomínejte, nemyslete a makejte bo to fakt stojí za to !!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Daniel Osička, 19. 3. 2017 19:37)

Nebudu tady dale cerit vodu, jelikož komunikace s někým, kdo se boji podepisovat, je zbytečným plýtváním lidské energie. Jen si tady vzpomínejte a vychvalujte se. Je to jak kolovrátek. Některým příspěvkům se zde musím smát. Jak jde vidět jejich cílenost. Svaz nechtěl

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Jirka.b, 19. 3. 2017 21:14)

Chápu tvé pocity. Je těžko žít s pocitem že si v životě nedosáhl nic velkého. Zkus se zamyslet a nevzdáváj se každý člověk může dosáhnou skvělých výsledků ale pro mnoha z nás je pohodlnější říct já na to nemám. Každý cíl je vykoupen dřinou a odříkání ale málokdo to vydrží aby zklidil výsledky. To je jediný rozdíl mezi vítězem a poraženým. Talent je jedna věc ale bez tvrdé práce je k ničemu. To je fakt.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Daniel Osička, 19. 3. 2017 23:08)

Tak ještě jednou musím reagovat, jelikož to beru jako osobní útok. Bral jsem to jako srandu, už nee. Ano, nic jsem v životě nedokázal. Stačí mi ke spokojenosti, že mám dvě děti a skvělou manželku. Nejsem zahleděný do běhu, jelikož ten není mým životem, ale pomůckou. Jednou z více oblastí mého zájmu. Manželka by mohla jediná Vám říci, kolik jich je. To k mé maličkosti. Ty nejsi hoden soudit, kdo co dokázal a kdo nedokázal nic. Teď k tvé osobě. Střílet dlouhodobě do svých řad, mi přijde z tvé strany neférové. Já osobně si tě postupně přestávám vážit jako člověka. Přijď mezi nás na můstek, ne že chodíš pouze na naše stránky a děláš tady tohle. A když máš antipatie k mé osobě, tak mi to řekni rovnou, když se občas potkáváme. Pokud to bereš soustavně jako srandu, tak je to tvé rozhodnutí, ale přijde mi to nekamarádské a neseriózní. Psát tady pravidelně, vždy nějak jinak už v mých očích není humor, ale nemoc. Já si lidí, s kterými běhám skutečně vážím, byť někdy dělám fórky, ale nikdy bych je nezesměšňoval a neponižoval. A teď si tu piš co chceš, pod jakýmkoliv jménem a z jiných adres, ale vše má své meze. Těžce se mi žije s pocitem, že jsem nic nedokázal :) :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(ego, 24. 3. 2017 8:25)

Dane, jsi nejistý sám sebou. Plácáš se svým životem a pochlebení jinými tvého já, Ti stačí aby jsi se na chvíli rozsvítil. Přestaň využívat možnosti komunikace přes webpages a začni na sobě makat. Jenom tvoje skvělá manželka Tě nevytrhne z tvého stereotypu. Hledej sám sebe jako člověka. Víš jaká je tvá role na tomto světě? Mít dvě děti a skvělou manželku? Nebuď maličký... :)) Usměj se a zeptej se sám sebe jestli Tě to samosebého baví :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(Šťoura, 24. 3. 2017 9:58)

„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich

Už bych nechal útoků proti Sakistům, je to únavné, navíc, kdo má právo posuzovat toho druhého...a hlavně po rozpuštění ega jde o to aby ostatním v tvém okolí bylo dobře a né o to, co kdo v očích jiných dokázal......

Re: Nabídka pro turisty SAK

(Daniel Osička, 17. 3. 2017 19:17)

Petře, mas recht. Je třeba se identifikovat, kdo je běžec a kdo turista. Ja jako turista se hlásím do členství turistického oddílu. Ale nevím, jestli nam někteří používat za TS to SAK Ložiska Karvina, třebaže uz ani spolek neexistuje a název se zachovává jen z tradice. Musíme se dovolit, bo tak je to správné a tak to ma byt.

Re: Re: Nabídka pro turisty SAK

(-W-, 21. 3. 2017 12:21)

Dane ! Ty turisto ! Nepleť to ! Je to TK SAK Karviná, ale beru Tě :* Aspoň tam nebudu sám :D . . . . . . . . P.S. s tou ňákou farmou v HA nemám nic . . . . . . . zkoušel jsem to kdysi, ale byl jsem poučen, že se to prý nedělá :( P.S.2: tak i tak jsme pořád všici SAKovci ! I když někteří už spíše turisti :D

Farma Bksak

(david. gondek, 17. 3. 2017 18:41)

Koukám vaše stránky se staly bulvární je to lepší než blesk. Tak vám taky napíši zajímavou zprávu v Havířově se formuje farma bksak a vede je jeden z vašich stávajících členů. Celkem jsem napočítal 7členů věkový průměr 20let. Váš trenér bude mít určitě radost.

číča

(Dominika, 15. 3. 2017 11:01)

Jak říká Roman s Kocurkem je vždycky dobře a nic se nestane:D....