Jdi na obsah Jdi na menu
 


KARVINSKÝ MĚSTSKÝ BĚH PŘIPRAVEN ...

5. 7. 2011

...termín našeho prázdninového městského běhu se s druhou prázdninovou sobotou přblížil a mohu hlásit, že pořadatelé jsou připraveni.V letošním ročníku máme pozvány na autogramiádu a focení MISTRY ČR V HOKEJI ,HOKEJISTY TŽ TŘINEC.Satkat se můžete s hokejisty MARTINEM LOJKEM a BRIANEM Mc GREGOREM,kteří se po návratu ze soustředění v Tatrách budou účastnit naší akce.Podpisová akce a focení proběhne v prostorách zahrádky restaurace VANILA, která nám každoročně uvolní několik míst pro naše hosty.Pdpisová akce proběhne od 15 - 17 hod. tak využíjte možnosti setkání se svými sportovními kolegy a dejte s nimi řeč.

V letošním roce jsme upustili od přihlašování předem, protože si myslíme, že 150 připravených triček je dostatečné množství, aby vyšlo na všechny účastníky hlavního běhu.Letošní barva je fialová se žlutou.Takže jdeme s módou.

Trať certifikovaná a soupeři kvalitní, jak v mužské, tak v ženské kategorii.Očekáváme překonání traťových rekordů, protože máme i špičkové běžce, kterým objednané teplé počasí nevadí.

I tradiční dětská a dospělácká tombola připravena, tak jen sbalte formu a dobrou náladu a vyražte směr Karviná ,náměstí T.G. Masaryka, kde budete očekáváni a v příjemném prostředí našeho parku si zaběhnete kvalitní časy.

Za pořadatele zve BK SAK LOŽISKA KARVINÁ a direktor mčj.

img_5588.jpg

img_5589.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Karvinskému běhu zdar

(Karča, 7. 7. 2011 14:53)

Přeji všem zúčastněným, jak přímo, tak nepřímo pěkný běžecký zážitek. Klasicky má být pařák a možná bouřka, ale snad bude bouřit až v noci. Mě to moc mrzí, že se letos nezapojím do srdečního závodu a nedám si s Vámi ani heřmánek v Přístavu. Budeme s Jirkou totiž na motoakci v Brně, ale budu na Vás myslet. Držím palec. Vaše Karča

Re: Karvinskému běhu zdar

(mčj, 7. 7. 2011 21:49)

mysli na nás při nasávání starobrna ...ale v srpnu jdeš na start tvrdého tréninku. mčj

šéf je borec

(jirka, 5. 7. 2011 20:24)

My víme šéfe, že je na tebe spoleh. Každý sport potřebuje takové nadšence, bez kterých by to prostě nešlo. letošní ročník bude na organizaci asi náročnější, než jindy, jelikož se předpokládá větší účast závodníků. Důvod je prostý, výsledky se počítají do žebříčku behej.com, do Rybostu i do MBP. Organizace není žádná prča, navíc díky mého sparinga-našeho světoběžníka-Renči bude letos startovní pole obohaceno o start běžce z Etiopie a běžkyni z Maďarska. Proto je správný předpoklad, že budou padat rekordy. Věřím, že ani my SAKovci nezůstaneme pozadu a start na domácí půdě okořeníme vylepšenými výkony a osobáky. Někteří se jeli dokonce připravit do Švýcar:-) Počasí se zlepšuje, vše je připraveno, takže se můžeme těšit na pěkný sportovní den a pěkné závodní i po závodní zážitky u zlatavého moku - heřmánku z Nošovic v Restauraci Přístav. Moc mě mrzí, že se letos nemohu ze zdravotních důvodů zúčastnit. Chtěl jsem si vylepšit loňský výsledek, ale budu si muset počkat:-(. O to více budu fotit a fandit vám všem ostatním. Zajímavý bude určitě i souboj SAKovci Karviná versus SAKovci z předměstí Karviné - Havířova. A i vo vo votom to je. Páčko všem