Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem ke špekáčkům přišel, aneb LYSACUP 2012

29. 3. 2012

Protože je sníh i na horách pomalu pryč a už to není tak čerstvé, dovolím si napsat několik řádků o LYSACUPU 2012, který je již minulostí. Dobře, dobře, opět jsem byl přinucen k napsání článku Vlastíkem Klapkou, že jinak už mi neprodá ani ventilek :-) A protože jsou ventilky třeba, tady to je...

p1030371-1.jpg

Jelikož to za mě nikdo neudělá, pochválím se sám :-) Dvakrát v životě jsem stál na bedně....podruhé jak vás jistě napadne, to bylo tuto sezónu v hotelu Freud při vyhlašování výsledku zmíněného etapového závodu a poprvé, když jsem na dětském táboře vyhrál diplom za vzorný úklid na chatce....do dnešního dne nechápu, jak jsem to dokázal....myslím ten úklid :-)) PS: Manželka to jistě potvrdí :-)) No a to, že jsem se umístil jako druhý v kategorii nad 200 lb (cca 91 kg) na druhém místě, dále třetí jako "skokan roku", už bylo výsledkem dřiny a odříkání.

p1030386-1.jpg

Na přesný den si pamatuji velice dobře...teda jen tak mírně vzhledem ke stavu, ale bylo to po Silvestrovské etapě a Silvestrovském "juchání" obecně, kdy jsem začal pozorovat TY VĚCI!! Při cestě domů jsem zjistil zvýšenou spotřebu našeho jinak úsporného TDI a krutou realitu ukázala doma až digitální váha ve výprodeji za 499 Kč!! ANO, je to tak, jsem čuně! :-) 96 kg a pneumatika za kterou by se nestyděl ani Míša Šumacher. Co čert nechtěl, Kamile se v té době dostala do rukou dieta od pana Havlíčka z pořadu "Jste to, co jíte" a už to jelo....nebudu to prodlužovat, začal jsem hubnout a do konce lysacupovské sezóny jsem se s váhou začal pohybovat okolo zmíněných 200 lb.(nyní 88kg)

p1030367.jpg

Kamila mne při dietě střežila jako ostříž a každý můj dietologický prohřešek krutě potrestala káravým pohledem :-) Padající váha a zvyšující se výkonnost se pak podepsala na výsledku, kdy jsem na zmíněné bedně (ve skutečnosti to byl provizorní pařez, aby bylo jasno) jako výhru obdržel věnec špekáčků a láhev vína. Se špekáčky mi pak po vyhlašování řádně pomohl Marcel Body, kterého si domů rozhodně nezvěte, protože ten toho fakt sež... :-)) Zbytek, tedy asi jeden špěkáček se válí v mrazáku. Co lze tedy tedy říci!?....že každý z vás po řádné přípravě dokáže věci, o kterých se jiným jen zdá a je to jen v nás, jaký si určíme cíl!

p1030366-1.jpg

Lysá se běhá, kvůli přírodě, atmosféře a kamarádům.....těm mým, se na Lysé také dařilo!! Jako tým BK SAK Karviná jsme se umístli na pěkném šestém místě ze 152 družstev. Do říše snů pak patří výsledek Tomáše Čera (Čerta), který se umístil celkově jako třetí (blázen) a další a další kamarádi

p1030394-1.jpg

bojovali, aby zdolali tu potvoru jednu hrbolatou...CELKOVĚ.....Janusz Kubala (29), Ivo Byrtus (65), Marcel Body (69, mimochodem jeho oblíbená poloha :-)) ), já (76), Mirek Lepšík (82), Petr Kloda (92), Janusz Wajda (115), Tomáš Malátek, Martin Bilous, Vlastík Klapka, Zděněk Šnobel a zbylí bojovníci, kteří si to třeba byli jen za náš tým zkusit.

p1030401.jpg

Těším se na další sezónu a rád zde uvidím nejen ty známé, ale i nové tváře, kteří si to příjdou "rozdat" nejen s horou, náladovým počasím, ale i sámi se sebou!

lc---logo2012.jpg

bksak200.jpg


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pařez

(mčj, 29. 3. 2012 21:55)

Doufám, že sis pořádně svých pár minut slávy užil a proměníš to i v Bratislavě na rovině.Klobouk dolů před tou životosprávou.Ale mozku to trvá zhruba šest let, než se s novým životním stylem srovná.Úskalí jojo efektu jsou ti neustále v patách,Jsem zvědav kolik budeš vážit na startu dalšího LC.